Logowanie
Rejestracja w Money.pl
Dane użytkownika

? Ta nazwa będzie widoczna przy Twoich komentarzach i postach na forum Money.pl

Zarejestruj się i zyskaj!
  • Dostęp do aplikacji Portfel Money.pl. Inwestuj wirtualnie i bądź na bieżąco z aktualnym stanem swoich inwestycji.
  • Dostęp do aplikacji myMoney. Korzystaj z elektronicznego portfela przy planowaniu swoich wydatków. Definiuj i ustawiaj limity dla swoich zobowiązań.
  • Najświeższe wiadomości na Twojej skrzynce. Codzienny newsletter giełdowy, nowe oferty pracy czy najlepsze artykuły z naszych serwisów? Dowiedz się pierwszy!
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Grupa Wirtualna Polska S.A. informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204) na podany przy rejestracji w serwisie Money.pl adres poczty elektronicznej.
Przez założenie konta użytkownika w serwisie Money.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych oraz umieszczenie ich w bazie danych Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Jutrzenki 137A, 02-231 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy - KRS pod numerem KRS: 0000580004, NIP: 5272645593, REGON: 142742958, kapitał zakładowy 317.957.850 zł - wpłacony w całości, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. nr 101 poz. 926 z 2002 roku z późn. zm.), a także na opracowywanie podanych danych osobowych wraz z danymi osobowymi przetwarzanymi przez Administratora.

Informujemy, iż posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także zwrócenia się z żądaniem usunięcia podanych danych osobowych. Zbierane dane przetwarzane będą wyłącznie w celu świadczenia usług w serwisie Money.pl. Nie udostępniamy danych osobowych innym podmiotom, z wyjątkiem zakresu niezbędnego do prawidłowego świadczenia usług w serwisie. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest całkowicie dobrowolne.
Akceptuję regulamin serwisu Money.pl.