Logowanie
Rejestracja w Money.pl
Dane użytkownika

? Ta nazwa będzie widoczna przy Twoich komentarzach i postach na forum Money.pl

Zarejestruj się i zyskaj!
  • Dostęp do aplikacji Portfel Money.pl. Inwestuj wirtualnie i bądź na bieżąco z aktualnym stanem swoich inwestycji.
  • Najświeższe wiadomości na Twojej skrzynce. Codzienny newsletter giełdowy, nowe oferty pracy czy najlepsze artykuły z naszych serwisów? Dowiedz się pierwszy!

zapoznałem się regulaminem i polityką prywatności oraz zobowiązuje się do ich przestrzegania *
zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z usług *Wirtualnej Polski, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", (dalej "Usługi WP"), w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych *Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez *WPM SA, *Wirtualną Polskę oraz *Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj. (wszystkie definicje oznaczone symbolem "*" opisane są w polityce prywatności)
zgadzam się na przesyłanie przez Wirtualną Polskę, zarówno w imieniu własnym, jak i na zlecenie innych osób informacji handlowych drogą elektroniczną

Administratorami danych są Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie (dalej "WPM"), która udostępnia Ci bezpośrednio usługę tego serwisu (dalej "Usługa"), jak również Wirtualna Polska (dalej "WP" lub "Wirtualna Polska") czyli wszystkie podmioty z grupy kapitałowej Wirtualnej Polski, w której skład wchodzą Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie oraz wszelkie podmioty z nią powiązane i od niej zależne, zarówno osobowo, jak i kapitałowo, bezpośrednio lub za pośrednictwem innych podmiotów (dalej "Podmioty Zależne"), w tym WPM oraz, w określonych przypadkach, nasi Zaufani Partnerzy(*wyjaśnienie w polityce prywatności). Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania. Ponadto Twoje dane będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług WP oraz, za Twoją dobrowolną zgodą, marketingu produktów i usług podmiotów trzecich. Każde przetwarzanie danych osobowych wymaga odpowiedniej podstawy prawnej - szczegółowe informacje w zakresie podstaw prawnych przetwarzania Twoich danych osobowych przez WP opisaliśmy w polityce prywatności. Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania ? oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności.